בדיקת מהימנות

 

החשיבות של בדיקת מהימנות עובדים

 
בדיקת מהימנות היא חלק בלתי נפרד מארגז הכלים העומד לרשות מעסיקים.
 

3 סיטואציות מרכזיות בהן כדאי להשתמש בכלי הזה:

 
  1. לפני קבלה לעבודה – באמצעות בדיקת מהימנות ניתן לסנן בין דורשי עבודה. בדיקות מהימנות מספקות למעסיק את כל המידע הדרוש על המועמד. הן מאפשרות השוואה בין פרטים אישיים המופיעים בקורות החיים לבין מה שנאמר בראיונות, חוסכות הוצאות על תהליכי גיוס יקרים ומבטיחות מקסימום הכנה לקראת העסקה ארוכת טווח.

  2. במהלך העבודה – בדיקת מהימנות לעובדים הופכת להיות יותר ויותר נפוצה. ארגונים פרטיים, מוסדות צבאיים וחברות ציבוריות מנצלים את היתרונות של בדיקת פוליגרף לעובד המתבצעת בצורה דיסקרטית. הבדיקה נפוצה בכל ארגון בו העובדים נחשפים לחומר רגיש והיעילות שלה מוכחת.

  3. לאחר מעשה פלילי – גניבה או כל מעשה פלילי אחר במקום העבודה מחייבים פנייה מהירה לחברות העוסקות בתחום של בדיקות מהימנות עובדים. באמצעות בדיקת מהימנות ניתן למצות את הדין עם האשמים ולהפנות אותם להמשך טיפול מול זרועות אכיפת החוק.
 

בדיקת מהימנות

 
ישנן מספר דרכים לבצע בדיקות מהימנות, והתפקיד של החברות המקצועיות הוא למצוא את השיטה האידיאלית עבור הסיטואציה. חשוב להביא בחשבון את סוג הארגון, את הפעילות בה הוא מתמחה, את מספר העובדים ואת מטרת הבדיקה.

הבדיקות מתאימות למגזר הפרטי והעסקי ונשענות במידה רבה על ממצאי פוליגרף. בנוסף לכך, בדיקת רקע יכולה לעזור ולשפוך אור על עברו של עובד או מועמד לעבודה.

אנחנו בדינור - מכון לפוליגרף וחקירות נשמח להעמיד לרשותכם את האמצעים עבור בדיקת מהימנות לעובדים. אל תחכו עד שיהיה מאוחר – נצלו את הכלים והניסיון שלנו לצורך גיוס עובדים יעיל או בדיקות של עובדים במקרה הצורך. צרו קשר לכל הפרטים: 072-3258414.