בדיקת פוליגרף לעובד

 
אתם עובדים עם חומרים מסווגים ורגישים ומעוניינים להעביר את המועמדים החדשים בדיקת פוליגרף? חושדים שהעובדים פוגעים בכם בדרך כלשהי? מחפשים חברה המספקת שירותי בדיקת פוליגרף לעובד? דינור מכון לפוליגרף ולחקירות הוא הכתובת הנכונה עבורכם!

אין זה נדיר שחברות, מוסדות וארגונים רבים מעוניינים לערוך בדיקות פוליגרף למועמדים למשרות חדשות. אותם בתי עסק העובדים עם חומרים חשובים ויקרי ערך נוהגים גם לבקש מעובדיהם לערוך בדיקת פוליגרף אחת לתקופה, כדי לבדוק את אמינותם או לברר חשדות מסוימים העולים כלפי עובדיהם. בדרך כלל במקומות עבודה אלה נוהגים המעסיקים להחתים את העובדים שלהם על מסמך, בו הם מביעים את הסכמתם לעבור בדיקות פוליגרף במידה שיהיה בכך צורך.

דינור - מכון לפוליגרף ולחקירות מבצע כבר שנים בדיקות פוליגרף מכל הסוגים, כולל בדיקות לעובדים.

 

הזכות לדעת את האמת

 
סוגיית הפוליגרף היא סוגיה מורכבת. מצד אחד, המעבידים זכאים להגן על קניינם, אך מצד שני העובד זכאי לשמור על פרטיותו. גם אם העובד חתם על טופס, בו הוא הביע את הסכמתו לעבור בדיקת פוליגרף, החוק מקפיד להגן על פרטיותו של האדם. אי אפשר להסתמך אך ורק על אותו הטופס, כדי להכריח את העובד לעבור את הבדיקה.

חשוב מאוד לפנות לייעוץ משפטי, שכן רק במקרים יוצאי דופן, בהם נעשית פגיעה באמון בין העובד למעביד, ניתן לערוך בדיקה שכזו לעובד. הסיבה לכך פשוטה: תוצאות הבדיקות עלולות להיות הרסניות עבור העובד במידה שיתגלה לפיהן שהוא אשם. לכן, החוק קובע שעל המעביד קודם כל לערוך בדיקות אחרות לעובד בו הוא חושד, בטרם מעבירים אותו בדיקת פוליגרף הרת גורל.
 

דינור – האמת יוצאת לאור!

 
הצוות שלנו ערוך להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב, דיסקרטי ואמין. בסניפינו עומדים לשירותכם בודקי פוליגרף מנוסים, שעובדים עם מכונות פוליגרף חדישות והציוד המתקדם ביותר בתחום. לפרטים נוספים על בדיקת פוליגרף לעובד, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם: 072-3258414.

לקריאה נוספת בנושא לחצו כאן.