עלות בדיקת פוליגרף

 
אם נתבקשתם לעבור בדיקת פוליגרף, הרי שלא אתם אלה שצריכים לשלם את מחיר הבדיקה, אלא מי שהזמין את הבדיקה עבורכם, כגון מעסיק נוכחי או מעסיק פוטנציאלי. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים לבצע בדיקה מטעמכם כדי להוכיח את חפותכם ולהוציא את הצדק לאור, מומלץ לברר מהי העלות של בדיקת פוליגרף במכונים השונים, וזאת במטרה לבצע את הבדיקה במחיר שמתאים לתקציב שלכם.

למרות זאת, חשוב לזכור שמה שבאמת חשוב הוא לא המחיר אלא הצדק, ולכן מומלץ מאוד שלא לבחור את המכון שלכם רק על סמך שיקולי עלות הבדיקה. כמובן שזהו פרמטר חשוב שיש להתחשב בו, אולם אך ורק כפרמטר שמצטרף לשקלול הסיבות לבחירה במכון מסוים ולא באחר. השיקול שצריך להנחות אתכם בבחירת המכון הוא קודם כל אמינות. לכן, כשאתם בוחנים מכונים שונים חשוב שתבררו את הפרטים הללו:

 

חשוב לברר את הפרטים הבאים:

 
  • האם המכון פועל ברישיון?
  • האם לבודקים במכון יש הסמכה לביצוע בדיקות מסוג זה?
  • האם בודקי הפוליגרף משתייכים לאיגוד מקצועי מסוים?
  • מהו המוניטין והניסיון שיש למכון?

דינור מכון פוליגרף עונה על כל הפרמטרים שהוזכרו, ומבצע בדיקות פוליגרף אמינות ומהימנות תוך הקפדה על שאלות חוקיות ועל מתן יחס אדיב לכל נבדק.
 

מחיר האמת

 
כמובן שניתן לבצע סקר שוק מקדים, על מנת לבחור במכון שעונה על כל הפרמטרים וגם מציע מחיר בדיקת פוליגרף משתלם. דינור מכן פוליגרף מציע שירותי פוליגרף מתקדמים במחירים נוחים, והבודקים המקצועיים והמוסמכים יבצעו את עבודתם נאמנה ויקפידו על כל הכללים, כדי שתוצאות הבדיקה תהיינה אמינות ויוציאו את האמת לאור.

חשוב להבין כי אין מחיר לאמת, ולכן עלות בדיקת פוליגרף, שנקבעת על פי פרמטרים שונים כגון סוג הבדיקה (בסיסית או מורחבת) ואורכה, אינה צריכה להיות השיקול המוביל בבחירת מכון פוליגרף. טווח מחירי בדיקות פוליגרף אינו גדול, ולכן חשוב מאוד שפרמטרים כגון אמינות המכון והניסיון שיש לבודקים יהיו הגורמים המכריעים בבחירה.
 

לדעת לשאול שאלות

 
חשוב לציין כי בודקים מוסמכים הם כאלה שלא רק יודעים לשאול את השאלות הנכונות, אלא יודעים גם איך לשאול אותן. יש הרבה שאלות שאם הן מנוסחות באופן מסוים הן יכולות "להפיל" את הנבדק, אולם אם הבודק היה מנסח את אותן שאלות בצורה קצת אחרת הרי שהנבדק היה צולח את הבדיקה בצורה "חלקה".

בודקי הפוליגרף של דינור מכון פוליגרף הם בודקים מוסמכים ומנוסים, שיודעים כיצד לנסח את השאלות בצורה המדויקת ביותר, שתביא לקבלת תשובה מהימנה ואמינה מהנבדק.

המכון מספק שירות למעסיקים, לחברות, לארגונים וללקוחות פרטיים, שחשוב להם להוציא את האמת ואת הצדק לאור.

לקבלת מידע נוסף אודות עלות בדיקת פוליגרף ושיטת הבדיקה במכון, פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם: 072-3258414.